EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s. r. o.

Cookies must be enabled in your browser

Log in using your account on:

Is this your first time here?

Jak se přihlásit?

Pro denní formu studia: přihlaste se pomocí svého školního mailu. Tlačítko pro přihlášení pomocí účtu Google je určeno pro účty vytvořené po 1.9.2016. Starší účty stále používají klasický přihlašovací dialog - použití tlačítka by vedlo k vytvoření druhého účtu! Pokud se vám to stane, zajděte za správcem sítě, pokusí se to vyřešit.

V případě problémů nejprve resetujte Captcha na této adrese (zejména pokud proběhlo mnoho neúspěšných pokusů o přihlášení). Také se zkuste přihlásit do mailu na této adrese a ověřte že v nastavení je povolen protokol IMAP.

Dálková forma studia:

Od 1. 9. 2017 můžete jako přihlašovací jméno použít svůj mail, který
jste zadali do smlouvy o studiu. Vaše heslo získáte pomocí mechanismu
"zapomenuté heslo". Přihlašovací údaje budou fungovat až po aktivaci správcem, takže vyčkejte na informativní mail o založení účtu. Měl by přijít během několika málo dní od vašeho nástupu na školu.

Pro starší účty platí, že vaše heslo je přiděleno správcem - přihlašovací jméno je většinou vaše příjmení bez diakritiky, heslo si volíte sami. Změnit lze na https://sosp.educapardubice.cz:100/, Původní heslo je obvykle příjmení bez diakritiky.V případě problému nejprve zkuste heslo změnit na uvedené adrese. Pokud chcete změnit
přihlašování na nový typ (vaším mailem), kontaktujte správce.