Log in

//EDUCA
Log in using your account on:
Cookies must be enabled in your browser Help with Cookies must be enabled in your browser

Is this your first time here?

Jak se přihlásit?

Pro denní formu studia: přihlaste se pomocí svého školního mailu. Tlačítko pro přihlášení pomocí účtu Google je určeno pro účty vytvořené po 1.9.2016. Starší účty stále používají klasický přihlašovací dialog - použití tlačítka by vedlo k vytvoření druhého účtu! Pokud se vám to stane, zajděte za správcem sítě, pokusí se to vyřešit.

V případě problémů nejprve resetujte Captcha na této adrese (zejména pokud proběhlo mnoho neúspěšných pokusů o přihlášení). Také se zkuste přihlásit do mailu na této adrese a ověřte že v nastavení je povolen protokol IMAP.

Dálková forma studia:

Od 1. 9. 2017 můžete jako přihlašovací jméno použít svůj mail, který
jste zadali do smlouvy o studiu. Vaše heslo získáte pomocí mechanismu
"zapomenuté heslo". Přihlašovací údaje budou fungovat až po aktivaci správcem, takže vyčkejte na informativní mail o založení účtu. Měl by přijít během několika málo dní od vašeho nástupu na školu.

Pro starší účty platí, že vaše heslo je přiděleno správcem - přihlašovací jméno je většinou vaše příjmení bez diakritiky, heslo si volíte sami. Změnit lze na https://sosp.educapardubice.cz:100/, Původní heslo je obvykle příjmení bez diakritiky.V případě problému nejprve zkuste heslo změnit na uvedené adrese. Pokud chcete změnit
přihlašování na nový typ (vaším mailem), kontaktujte správce.

Log in using your account on: